20e editie Festival van het Levenslied

Festival applicatie voor Android. Ook beschikbaar voor iPhone
Festival applicatie voor Android. Ook beschikbaar voor iPhone

Het weekeinde van 4 en 5 juni wordt alweer voor de 20e keer het Festival van het Levenslied gehouden. Dit festival in de binnenstad van Tilburg, dat gratis toegankelijk is, trekt elk jaar 130.000 bezoekers en is daarmee het grootste festival in het genre. Het festival brengt het levenslied in de breedste zin van het woord, van smartlap tot feestmuziek.

Nieuwe talenten en grote namen zullen elkaar op de twee podia afwisselen. Onder meer Frans Bauer, Marianne Weber, Koos Alberts, Bonnie St. Claire, Monique Smit, René Schuurmans en Django Wagner zullen acte de présènse geven in het centrum van Tilburg. Het ‘Brabants Dagblad”-podium staat op de Paleisring en het “Gianotten”-podium staat op het Piusplein. Het volledige programma voor beide avonden en podia staat op de website van het festival.

QR code voor het downloaden van de festival app

Bezitters van een iPhone of Android smartphone kunnen dit jaar een speciaal voor het festival gebouwde applicatie downloaden op hun telefoon. Hiermee hebben deze bezoekers het volledige programma, een overzicht van het festival terrein en het laatste nieuws direct bij de hand. Downloaden en gebruik van deze applicatie is gratis en kan via de QR-code hiernaast of via de app-store op de telefoon.

Veel meer nieuws en informatie is te vinden op de uitgebreide website van het Festival van het Levenslied.

Geef een reactie