Bram Keijsers vertrekt na 6 jaar uit de raad, Erik Blommestijn volgt hem op

Bram Keijsers
Bram Keijsers

Vanaf 1 januari 2016 treden er twee wijzigingen op in de fractie van D66 Tilburg. Bram Keijsers vertrekt als raadslid en wordt opgevolgd door Erik Blommestijn. Mieke Heuvelmans draagt het fractievoorzitterschap over aan Peter van Gool. Mieke Heuvelmans blijft wel raadslid.

Bram Keijsers vertrekt na zes jaar als raadslid voor D66 Tilburg. Bram Keijsers over zijn vertrek: “Ik heb me met enorm veel plezier voor D66 in de Raad ingezet. Mijn besluit is mede ingegeven door de ontwikkelingen op mijn werk. Als ambtenaar in Baarle Nassau wil ik me volledig kunnen richten op de ambtelijke fusie en de veranderingen die daaruit voortvloeien. Voor mij is de tijd aangebroken om ruimte te creëren om mijzelf – zowel qua werk als privé – verder te ontwikkelen en nieuwe uitdagingen op te zoeken. Na de gemeenteraadsverkiezingen is de fractie van D66 aangevuld met nieuw talent. Ik heb het gevoel dat ik met een gerust hart kan vertrekken”.

Peter van Gool en Mieke Heuvelmans
Peter van Gool en Mieke Heuvelmans

Mieke Heuvelmans, fractievoorzitter D66 Tilburg over zijn vertrek: “In de zes jaar dat hij voor D66 op ruimtelijke ordening hét gezicht was, is vriend en vijand het er over eens dat Keijsers een man van de inhoud is. Met zijn kennis van zaken wist hij, op bescheiden wijze, vaak te overtuigen op lastige dossiers. De inhoud en ‘wat het beste was voor Tilburg en de Tilburgers’ vormden zijn leidraad. We gaan hem zeker erg missen, maar respecteren zijn besluit volledig.”

Erik Blommestijn
Erik Blommestijn

Erik Blommestijn, op dit moment al raadcommissielid, volgt Bram Keijsers na diens vertrek op. Erik Blommestijn is al geruime tijd actief voor D66 in Tilburg; eerst als bestuurslid en sinds anderhalf jaar als raadcommissielid.

Mieke Heuvelmans: “Mijn nieuwe baan als HR-manager van een te fuseren organisatie op het gebied van forensische zorg en TBS is niet langer met het fractievoorzitterschap te combineren. Het gaat goed met Tilburg en we bouwen gestaag verder. Dat vraagt de juiste aandacht van de fractievoorzitter. Een groeiende fractie, de burgemeestersselectie en de laatste coalitieonderhandelingen; ik heb een geweldig leerzame tijd mee mogen maken. Na zes jaar draag ik graag het stokje over aan Peter van Gool, die als vicefractievoorzitter warm is gedraaid en volledig voorbereid is op zijn nieuwe rol. Ik heb alle vertrouwen in hem en wens hem veel succes!”

Geef een reactie