Mevrouw M.G.C. (Miek) van Antwerpen-van Amelsfort heeft op vrijdag 20 november de Gouden Speld van de gemeente Tilburg ontvangen uit handen van loco-burgemeester Hans Kokke, tijdens de viering van het Sint Caeciliafeest.
Zij heeft deze gemeentelijke onderscheiding gekregen omdat zij 25 jaar lang bestuurslid is bij Kerkkoor Goirke.
Miek van Antwerpen is 77 jaar was sinds 1990 secretaris en sinds 2003 is zij vice-voorzitter. Daarnaast is zij notulist van de bestuursvergaderingen en verantwoordelijk voor het jaarverslag. In 2006 heeft zij bij het 25-jarig jubileum van het kerkkoor de Zilveren onderscheiding van de Gregoriusvereniging ontvangen.
Buiten haar verdiensten bij Kerkkoor Goirke is mevrouw Van Antwerpen ook sinds 1983 lid van het Hasselts Gemengd Koor. Zij heeft bij dit koor eveneens 10 jaar de functie van secretaris bekleed.
Het Kerkkoor Goirke is ontstaan uit een fusie tussen het Gemengd Koor Veldhoven; het koor van de Theresiaparochie, en het Mannenkoor Goirke. Het telt momenteel 49 leden, waarvan 23 dames en 26 heren en treedt naar buiten als dameskoor, mannenkoor en gemengd koor. Het koor heeft een bestuur met 3 vrouwelijke en 2 mannelijke leden.
Recente reacties