TilburgWebTV – Open Dag StadsTuinderij Piushaven

oude_televisie_logoTilburgWebTVOp zondag 31 mei 2015 hield StadsTuinderij Piushaven een Open Dag en organiseerden Hoeders en Buurtboeren op dezelfde locatie een BoerenBuurtmarkt.

05-31-2015-2656Open-Dag-Piushaven-StadstuinderijStadsTuinderij Piushaven is in maart 2015 van start gegaan en is een project van Het Werkt en Stichting Social Energy. Vrijwilligers hebben, onder vakkundige leiding van Roland Samuels en Theo Sanders, een kale vlakte naast de Havenmeester aan de Piushaven, eigendom van De Wever, veranderd in een collectieve mega-moestuin. Inmiddels zijn er twee tunnelkassen verrezen met tomaten, komkommers, paprika’s, pepers en courgettes en groeien de vele groenten op het land gestaag.

Deelnemers aan de BoerenBuurtMarkt waren onder andere: Stadsimker Marcel Horck, Stichting Korensla, SchapenHeld Stijn Hilgers en Carla Hilgers van Natuurhoeders. Tijdens de Open Dag arriveerden de Schotse Hooglanders.

 

Geef een reactie