WhatsApp-groep tegen wateroverlast

whatsapp-recordGemeente Tilburg en bewoners in de Vivaldistraat en omgeving zijn samen een WhatsApp-groep gestart in de strijd tegen wateroverlast.

De gemeente en de waterschappen De Dommel en Brabantse Delta werken al samen bij dreigende wateroverlast, zodat de gemeente haar bewoners kan waarschuwen als de kans op overstroming groter is dan gewoonlijk. Om deze informatie snel bij bewoners te kunnen krijgen is een WhatsApp-groep gestart. Deze groep wordt beheerd door bewoners, die hun informatie van de gemeente ontvangen.

07-28-2014 auto regen druppels water RegenbuiHet doel van de WhatsApp-groep is dat bewoners beter kunt inschatten of er voorzorgsmaatregelen moeten worden genomen om hun woning te beschermen. De gemeente biedt echter geen garantie. Het kan zijn dat na een waarschuwing geen overlast ontstaat, maar het kan ook zo zijn dat er zonder waarschuwing toch overlast ontstaat.

Wie deel wil nemen aan de WhatsApp-groep heeft een smartphone nodig waarop WhatsApp is geïnstalleerd. Deze app is gratis te downloaden, zie hierover meer op de website van WhatsApp. Vervolgens kunnen deelnemers zich aanmelden door hun naam, adres en 06-nummer te mailen naar yvonne.simons@tilburg.nl.

De WhatsApp-groep is vooral bedoeld om te informeren en niet om meldingen te doen over wateroverlast. Wateroverlast kunt u melden bij de gemeente

Geef een reactie