Over bloemetjes en bijtjes

Op 8 en 9 juli zijn er in heel Nederland de jaarlijkse ‘open imkerijdagen’. Ook stadsimkerij Beezzzz doet in dit weekeinde op beide dagen mee. De bijenstal met bezoekerscentrum aan de Atlasstraat 11b is dan van 10.30 tot 16.30 uur geopend. Dit is op het terrein van Ehlo, nabij de windmolen van dit bedrijf.

De imkers uit de regio Tilburg/Udenhout vertellen dan graag alles over de bloemetjes en de bijtjes. Uiteraard is er verse honing te koop. Mogelijk wordt die zelfs nog ter plekke uit de raten geslingerd.

Stadsimkerij Beezzzz beschikt over een prachtig bijenhuis, met een speciale educatieve ruimte. Omdat deze ruimte goed afgesloten is van de bijen zelf, is de kans om gestoken te worden minimaal. Het bijenhuis s elke zaterdagmiddag geopend tussen 13.00 en 16.00 uur.

Geef een reactie