Toekomstig Technisch Talent: 2.300 scholieren naar de Spoorzone

Op woensdag 10 oktober 2018 bezoeken 2.300 middelbare scholieren uit Tilburg en omgeving, het techniek-evenement: Toekomstig Techniek Talent (TTT) in de Spoorzone.

In de Koepelhal en Wagenmakerij krijgen zij de gelegenheid op een bijzondere manier kennis te maken met zo’n 50 bedrijven en onderwijsinstellingen uit de wereld van de techniek. De middelbare scholieren  van tweede en derde jaars vmbo-T, HAVO en VWO wacht een  prikkelend bezoek. De scholieren staan aan de vooravond van hun profielkeuze en TTT is erop gericht hen te interesseren voor Wetenschap en Techniek.

De deelnemende bedrijven en onderwijsinstellingen (ROC, Avans, Fontys) zijn verdeeld over 11 pleinen: Transport en Logistiek, Automotive, Proces Techniek, Metaal, Bouw, Luchtvaart, Installatie en Elektrotechniek, Mechatronica, Zorg, Creatief. De scholieren komen steeds in groepen van ongeveer 500 tegelijk en beginnen allemaal op verschillende pleinen om zodoende iedereen de ruimte te geven zich te kunnen verwonderen en vragen te stellen.

Iedere schoolklas heeft anderhalf uur om samen met de docent gratis de markt te bezoeken. Tot de deelnemende bedrijven behoren dit jaar: Bosch, ArtGroup, Fuji, IFF, Van de Bersselaar, Hoppenbrouwers, Coca Cola, Defensie, BMW Renova, Ardagh Glass, ETZ: Elisabeth-Tweestedenziekenhuis.

 

Geef een reactie