Carnavalsvereniging (K.V.) De Fènpruuvers heeft op 1 februari 2025 voor de 49e keer het Leuterconcours van Kruikenstad georganiseerd. Vijf kandidaten streden hierbij om de titel ‘Opperleuterèr van Kruikenstad 2025’.
Bij het ‘leuteren’ gaat het niet alleen om het mooiste verhaal en de meeste grappen, maar ook de presentatie, de aankleding en het actualiteitsgehalte worden meegewogen. En natuurlijk is het plezier van het publiek het allerbelangrijkst.
Er waren twee prijzen te verdelen: de vakjuryprijs en de publieksprijs. Dit jaar werden beide prijzen in de wacht gesleept door Arthur van de Kwartel, alias ‘Toos is Boos’. Met een energiek verhaal waarin een hoofdrol was weggelegd voor het openbaar vervoer, rolden de grappen over elkaar heen en was Toos een meeslepend en overtuigend personage.
Wie zelf ook eens wil meedoen kan zich hiervoor aanmelden met een e-mail naar: leuteren@fenpruuvers.nl.
Recente reacties