TIK-week 2010 begint 16 Augustus

Tijdens de TIK-week maken nieuwe studenten kennis met de stad en elkaar.

Van 16 tot en met 20 augustus 2010 zal heel Tilburg op zijn kop staan, aangezien dan ongeveer 1700 nieuwe studenten een week lang activiteiten in de stad zullen ondernemen om Tilburg te leren kennen.

De TIK-week is de algemene introductieweek voor alle nieuwe studenten aan de Avans Hogeschool, de Fontys Hogescholen en de Universiteit van Tilburg. Het is nadrukkelijk géén ontgroening.

Maandag 16 augustus is er eerst een registratie, en de locatie van de bijeenkomst is afhankelijk van de studie. Er worden dan mentorgroepen gevormd. Maandagavond is er een barbecue waar alle studenten zich verzamelen. Daarna begeven de deelnemers zich naar poptempel 013 voor een feest waar onder andere DJ La Fuente en surprise-artiesten een spetterend optreden zullen verzorgen.

De dinsdagochtend begint in  het sportcentrum, de Olympia Building op het terrein van de UvT, in de wereld van magie en hypnose. De rest van de dag is er informatievoorziening over de studentenverenigingen in de stad.   St. Olof,  Vidar,  Plato en D’Artagnan presenteren zich en ’s avonds geven ze een feest. Dan is er ook gelegenheid om in te schrijven bij de vereniging naar keuze.

De woensdag staat in het teken van spel- en sportdag. Het Leypark wordt dan omgetoverd tot een spellenparadijs.  ’s Avonds is er een feest in de Olympia Building op het terrein van de UvT.

Donderdag begint met toneel en cabaret. En in de middag volgt er een heus cantus, een zangfestijn met alle deelnemers en mentoren. De avond wordt afgesloten met een kroegentocht door de Tilburgse binnenstad.

Vrijdag tenslotte, de zwem-en-zon-dag op Stappegoor. Zonnen, zwemmen en relaxen. De dag wordt afgesloten in 013 met een spetterend feest. De mentorgroep van het jaar zal dan gekozen worden.

Uitgebreide informatie is te vinden op de website van de TIK-week.

Geef een reactie