Skip to content
Tilburgers.nl
Tilburgers.nl

  • Home
  • Politiek
    • Werk
    • Bouw en Vastgoed
    • Economie
    • Verkeer
  • Cultuur
    • Historie
    • Evenement
  • Sociaal en samenleving
    • Natuur, Milieu & Dieren
    • Onderwijs
    • Zorg
    • Wonen en wijken
    • Sport
  • Rubrieken
    • Destijds…
    • Foto van de Week
    • Het Weer
    • Opinie
    • Gastbijdrage
  • Colofon
Tilburgers.nl
Tilburgers.nl

Inschrijving CZ Ten Miles Wandeltocht begonnen

John Geerts, woensdag 26 juni 2019
Samen wandelen. Foto: John Geerts

Afgelopen maandag 24 juni 2019 is de inschrijving voor de 14e editie van de CZ TTM Wandeltocht gestart.

Dit evenement vindt plaats op zaterdag 31 augustus, een dag voor het hardloopevenement CZ Tilburg Ten Miles. De zaken voor de editie van 2019 hieronder op een rijtje.

De wandelkaarten zijn sinds dit jaar digitaal te verkrijgen via www.tilburgtenmiles.nl. Wie dat tijdig doet (voor 29 juli) krijgt het deelnemersbewijs in de week van het evenement thuisgestuurd. Wandelkaarten kosten € 10,-, maar wie voor 1 augustus bestelt krijgt € 2,50 korting. Tot 1 augustus kunnen kaarten ook gekocht worden bij Runshop Greg van Hest, Wilhelminapark 43, Tilburg.

Wandelen in de Oisterwijkse bossen. Foto: John Geerts

De CZ Tilburg Ten Miles is de samenwerking aangegaan met Natuurmonumenten met een vestiging in Oisterwijk. Twee van de routes lopen naar het Bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmonumenten. De lange wandeltocht (15 mijl, ongeveer 25 kilometer) met Groot Speijck als keerpunt en een nieuwe wandeling over 8 mijl (ongeveer 13 kilometer) die via Groot Speijck naar station NS in Oisterwijk voert. De komende jaren zal de samenwerking verder uitgebreid worden met meer wandelingen ter plaatse.

Ook met de abdij Koningshoeven is er een samenwerking, die voortkomt uit de contacten die er al zijn met de PUURloop. Er is een unieke mogelijkheid om over de landerijen achter de brouwerij te lopen. Het Proeflokaal is dan een rustpunt in de route.

Ten slotte lopen deze editie vrijwel alle routes over de wandelpaden door landschapspark de Moerenburg, aan de oostkant van stad. De replica van Huize Moerenburg siert de medaille die alle wandelaars bij de finish tegen inlevering van hun stempelkaart ontvangen.

Gerelateerde berichten:

  1. Inschrijving 30e editie CZ Tilburg Ten Miles van start Donderdag 23 maart 2017 is de inschrijving voor de 30e...
  2. Inschrijving voor Ten Miles wandeltochten 2017 Op zaterdag 2 september vindt de 12e editie van de...
  3. Inschrijving CZ Tilburg Ten Miles geopend De inschrijving voor de 32e editie van Midden Brabants grootste...
  4. RIBW wil aandacht voor Stigma tijdens Ten Miles RIBW Brabant gaat deelnemen aan de ‘CZ Tilburg Ten Miles’...
  5. Topveld bij vrouwen Ten Miles Er staat een topveld bij de vrouwen tijdens de Ten...

Sport CZ TTM WandeltochtTen Mileswandelen

Bericht navigatie

Vorig bericht
Volgende bericht

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Facebook Instagram Reddit Bluesky LinkedIn Mastodon

Doneren

Tilburgers.nl is sinds 2007 dé nieuwswebsite van Tilburg. Word Vriend van Tilburgers.nl en doneer, zodat Tilburgers.nl blijft bestaan!
Doneren kan op drie manieren.
▪️ Via de link Donatie
▪️Via de QR-code
▪️ Direct overmaken naar de Bunq-bankrekening van Stichting Onafhankelijke Media, IBAN: NL44 BUNQ 2147 487 899


Tilburgers.nl is onderdeel van Stichting Onafhankelijke Media.

Elke maandag om 10.00 uur versturen wij het Tilburgers Weekoverzicht.
Inschrijven kan hier.

Controleer de inbox (of spammap) van uw e-mailprogramma om uw abonnement te bevestigen.


Zelf een Gastbijdrage op Tilburgers.nl insturen? Dat kan! ...lees verder

Veel gelezen

  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 34…
  • Boerke Mutsaers: sloop is onvermijdelijk
  • Wijkfestival ‘Westival’ in…
  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 38…
  • Destijds: 1955 Ophaalbrug Lijns Heike
  • Koninklijke onderscheiding en Zilveren…
  • Bokhamer Blues als origineel protest
  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 37
  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 35
  • Open Monumentendag in Tilburg: 12 en 13 september

Recente reacties

  • A Bol - Leemput op Factoriumtuin wordt Vrijheidspark
  • Berdien Joosten-Nijkamp op Wijkfestival ‘Westival’ in Tilburg West
  • Jos de Graaf op Hondengek
  • Ber van den Dries op Nieuwe Stadswinkel als voorbeeld van duurzaam en circulair bouwen
  • Dirk op Windpark Kattenberg aan de A58 in werking

RSS feed: Bewonersbrieven Bewonersbrieven

  • Parkring voorbereidende werkzaamheden Heuvelring
  • Onderhoud bestrating in de Heuvelstraat
  • Proef noodsteunpunt in uw wijk
  • Voortgang werkzaamheden gebied Wijkevoort
  • Update over groot onderhoud Kastelenbuurt
  • Vernieuwen speel- en sportplek Hoffmannlaan en Bachlaan
  • Uitnodiging inloopbijeenkomst Kraaiven-IJpelareweg
  • Update NOAD-terrein
  • Werkzaamheden verkeerslichten Ringbaan-Oost/Van Meterenstraat
  • Sloopwerkzaamheden basisschool De Fonkel en gymzaal

Personeelsingang

Doneren

Tilburgers.nl is sinds 2007 dé nieuwswebsite van Tilburg. Word Vriend van Tilburgers.nl en doneer, zodat Tilburgers.nl blijft bestaan!
Doneren kan op drie manieren.
▪️ Via de link Donatie
▪️Via de QR-code
▪️ Direct overmaken naar de Bunq-bankrekening van Stichting Onafhankelijke Media, IBAN: NL44 BUNQ 2147 487 899

©2026 Tilburgers.nl WordPress thema gemaakt door SuperbThemes