Skip to content
Tilburgers.nl
Tilburgers.nl

  • Home
  • Politiek
    • Werk
    • Bouw en Vastgoed
    • Economie
    • Verkeer
  • Cultuur
    • Historie
    • Evenement
  • Sociaal en samenleving
    • Natuur, Milieu & Dieren
    • Onderwijs
    • Zorg
    • Wonen en wijken
    • Sport
  • Rubrieken
    • Destijds…
    • Foto van de Week
    • Het Weer
    • Opinie
    • Gastbijdrage
  • Colofon
Tilburgers.nl
Tilburgers.nl

Tag: Gouden schietspoel

Nieuwsfoto van de week

Gouden schietspoel 2019

John Geerts, donderdag 7 november 2019

Wie wordt de Tilburgse Politicus van het jaar 2019? Vandaag laatste stemdag.

Lees verder
Politiek

Daarom de verkiezing Politicus van het Jaar

Paula Anguita Van der Schaaf, zaterdag 5 oktober 2019zondag 6 oktober 2019

Politici, die zijn allemaal hetzelfde. Links lullen, rechts vullen. Ze zitten er alleen maar voor…

Lees verder
Tilburgs Politicus van het Jaar

Hans Smolders is opnieuw Tilburgs Politicus van het Jaar (2018)

Paula Anguita Van der Schaaf, donderdag 8 november 2018donderdag 8 november 2018

De redactie van Tilburgers.nl heeft in september en oktober 2018 voor de derde keer de…

Lees verder
Politiek

Wie wordt Tilburgs Politicus van het Jaar 2018?

Paula Anguita Van der Schaaf, donderdag 20 september 2018donderdag 20 september 2018

Net als in 2016 en 2017 organiseert Tilburgers.nl de verkiezing van de Tilburgse Politicus van…

Lees verder
Politiek

Hans Smolders is Tilburgs Politicus van het Jaar 2017

Paula Anguita Van der Schaaf, donderdag 9 november 2017donderdag 9 november 2017

Dit jaar hebben we als redactie van Tilburgers.nl voor de tweede keer de verkiezing van…

Lees verder
Politiek

Politicus van het Jaar 2017 – Dank jullie wel, stemmers

Paula Anguita Van der Schaaf, vrijdag 3 november 2017vrijdag 3 november 2017

Van 1 september tot 1 november 2017 konden lezers en lezeressen van Tilburgers.nl stemmen op…

Lees verder
Politiek

Marti de Brouwer, CDA-raadslid is Politicus van het Jaar 2016

Paula Anguita Van der Schaaf, donderdag 10 november 2016woensdag 1 februari 2017

Van 5 september 2016 tot 1 november jongstleden konden Tilburgers kiezen wie zij de beste…

Lees verder
Facebook Instagram Reddit Bluesky LinkedIn Mastodon

Doneren

Tilburgers.nl is sinds 2007 dé nieuwswebsite van Tilburg. Word Vriend van Tilburgers.nl en doneer, zodat Tilburgers.nl blijft bestaan!
Doneren kan op drie manieren.
▪️ Via de link Donatie
▪️Via de QR-code
▪️ Direct overmaken naar de Bunq-bankrekening van Stichting Onafhankelijke Media, IBAN: NL44 BUNQ 2147 487 899


Tilburgers.nl is onderdeel van Stichting Onafhankelijke Media.

Elke maandag om 10.00 uur versturen wij het Tilburgers Weekoverzicht.
Inschrijven kan hier.

Controleer de inbox (of spammap) van uw e-mailprogramma om uw abonnement te bevestigen.


Zelf een Gastbijdrage op Tilburgers.nl insturen? Dat kan! ...lees verder

Veel gelezen

  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 34…
  • Boerke Mutsaers: sloop is onvermijdelijk
  • Wijkfestival ‘Westival’ in…
  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 38…
  • Destijds: 1955 Ophaalbrug Lijns Heike
  • Koninklijke onderscheiding en Zilveren…
  • Bokhamer Blues als origineel protest
  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 37
  • Omgevingsvergunning Tilburg in Week 35
  • Open Monumentendag in Tilburg: 12 en 13 september

Recente reacties

  • A Bol - Leemput op Factoriumtuin wordt Vrijheidspark
  • Berdien Joosten-Nijkamp op Wijkfestival ‘Westival’ in Tilburg West
  • Jos de Graaf op Hondengek
  • Ber van den Dries op Nieuwe Stadswinkel als voorbeeld van duurzaam en circulair bouwen
  • Dirk op Windpark Kattenberg aan de A58 in werking

RSS feed: Bewonersbrieven Bewonersbrieven

  • Parkring voorbereidende werkzaamheden Heuvelring
  • Onderhoud bestrating in de Heuvelstraat
  • Proef noodsteunpunt in uw wijk
  • Voortgang werkzaamheden gebied Wijkevoort
  • Update over groot onderhoud Kastelenbuurt
  • Vernieuwen speel- en sportplek Hoffmannlaan en Bachlaan
  • Uitnodiging inloopbijeenkomst Kraaiven-IJpelareweg
  • Update NOAD-terrein
  • Werkzaamheden verkeerslichten Ringbaan-Oost/Van Meterenstraat
  • Sloopwerkzaamheden basisschool De Fonkel en gymzaal

Personeelsingang

Doneren

Tilburgers.nl is sinds 2007 dé nieuwswebsite van Tilburg. Word Vriend van Tilburgers.nl en doneer, zodat Tilburgers.nl blijft bestaan!
Doneren kan op drie manieren.
▪️ Via de link Donatie
▪️Via de QR-code
▪️ Direct overmaken naar de Bunq-bankrekening van Stichting Onafhankelijke Media, IBAN: NL44 BUNQ 2147 487 899

©2026 Tilburgers.nl WordPress thema gemaakt door SuperbThemes